Funkce deduplikace a komprese v úložišti All-Flash Dell EMC Unity zvyšují efektivitu úloh úložiště střední třídy.

Tento blog byl původně zveřejněn Jeffem Boudreauem na blogu Direct2DellEMC.

Při rozhodování o zakoupení systémů ukládání dat zvažují zákazníci několik faktorů. Důležité jsou samozřejmě funkce, ale zákazníci kupují více než jen aktuální sadu dostupných funkcí. Při nákupu nemyslí jen na dnešní situaci, chtějí znát budoucnost produktu. Ve společnosti Dell EMC jsme se zákazníkům vždy věnovali, rádi bychom tedy našim zákazníkům a partnerům sdělili více podrobností o našich plánech pro portfolio úložišť střední třídy Dell EMC. V dnešním blogu se zaměříme na efektivitu našeho portfolia úložišť střední třídy a zejména na naše plánované zavedení funkcí deduplikace pro úložiště Dell EMC Unity, nejnovějšího vylepšení našeho portfolia úložišť střední třídy, které je jedničkou na trhu.[i]. Díky kombinaci deduplikace a komprese můžeme zákazníkům nabídnout velmi efektivní úložiště vhodné pro širokou škálu úloh a aplikací.

Nově implementované funkce dále zvyšují efektivitu.

S potěšením oznamujeme, že později v tomto roce odhalíme možnosti deduplikace dat v úložišti Dell EMC Unity. Našim zákazníkům chceme o této technologii, která jim pomůže dále modernizovat jejich IT, nabídnout předběžné informace. Nové funkce zahrnují řadu pokročilých patentů, které umožňují eliminovat redundantní data. Jsou optimalizovány, aby zajistily co nejefektivnější využití dostupných hardwarových zdrojů. Tato vylepšení budeme podporovat na všech aktuálních i předešlých generacích úložiště Dell EMC Unity.

Technici společnosti Dell EMC tento kód navrhli tak, aby představoval rozšíření inline komprese. Aplikace, které mají kompresi aktivovánu, se tak automaticky zefektivní. A co je nejlepší, deduplikace bude k dispozici jako bezplatný upgrade bez přerušení provozu. Máme radost, že můžeme nabídnout konzistentní úroveň výkonu, jakou naši zákazníci očekávají, a zároveň snížit náklady – nastane tak situace, ve které je každý vítězem.

Portfolio úložišť střední třídy dnes vykazuje výjimečnou efektivitu.

Zákazníci dnes mohou díky našim špičkovým úložištím střední třídy, Dell EMC Unity a řadě SC (Compellent), snížit náklady v každé fázi projektů IT. Tyto produkty poskytují výjimečnou efektivitu již dnes. V současných produktech již nabízíme řadu funkcí snižujících objem dat, například dynamické přidělování kapacity, vrstvení dat a snapshoty nenáročné na místo, které snižují náklady na úložiště a umožňují maximálně využít celkovou kapacitu. Nabízíme úsporné softwarové funkce prostřednictvím inteligentních technologií redukce dat, které jsou zajištěny zárukou efektivity úložiště All-Flash společnosti Dell EMC, která nabízí výhodu úspory v poměru 4 : 1. V zájmu snížení nákladů na delší životní cyklus nabízíme upgrady migrace platformy s daty zachovanými na místě. Spolu s portfoliem integrovaných nabídek Dell EMC můžeme rozšířit možnosti správy, mobility a ochrany dat systémů našich zákazníků. Doplnění deduplikace aktuální portfolio dále vylepšuje.

Automatizujte úspory nákladů díky řadě SC

Věříme, že úložiště Dell EMC řady SC dnes nabízí zákazníkům nejflexibilnější architekturu flash na trhu. Zákazníci také těží z výhod řešení flash s nejnižšími náklady na trhu díky inteligentnímu vrstvení dat na pozadí a vždy aktivnímu dynamickému přidělování zdrojů[i]. Mezi další funkce patří integrovaná federace, která umožňuje automaticky doporučit a v reálném čase přesunout svazky na optimální systém SC. Tyto funkce společně poskytují podnikům všech velikostí výjimečně efektivní provoz.

Zjednodušte a sjednoťte své úložiště díky řešení Dell EMC Unity

Dell EMC Unity je plně sjednocený systém s výškou 2U a vysokou hustotou, který nabízí výjimečnou sadu funkcí, integrované možnosti migrace polí EMC VNX, kompresi a integrované šifrování nepoužívaných dat (D@RE). Měření nezávislých laboratoří ukázalo, že naše komprese je 2,5x vyšší než komprese produktu HPE 3PAR. [ii] Díky vrstvení na úložiště veřejného nebo soukromého cloudu vaše snímky mohou existovat věčně. To umožňuje zajistit možnosti obnovení, které v dřívějších produktech nebyly možné.

Naši zákazníci jsou skutečně nadšeni výhodami, které jim poskytují úložiště Dell EMC Unity i řada SC:

„Díky úložišti Dell EMC Unity máme vyšší výkon a řadu funkcí, které nám usnadňují život. Jako vedoucí oddělení IT v malé organizaci zastávám asi 10 funkcí a pokročilost, jednoduchost, dostupnost a flexibilita řešení Dell EMC Unity mi pomáhá dosáhnout lepších výsledků i s omezenými zdroji.“ – Madsen Wikholm, vedoucí oddělení IT, Společnost švédské literatury ve Finsku

„Úložiště řady SC jsme vybrali po zvážení nákladů, pole Dell EMC řady SC byla cenově nejvýhodnější. Tato pole rovněž poskytují skvělý plán zajištění dlouhého životního cyklu.“ Steve Athanas, ředitel oddělení techniky platforem a systémů, UMASS Lowell

Naši zákazníci však chtějí, abychom učinili další krok. Díky rychlejším průvodcům instalací a novým funkcím služby Dell EMC CloudIQ jsou nyní správci systémů využívající nejnovější verzi úložiště Dell EMC Unity mnohem efektivnější. Instalace trvá jen 10 minut a konfigurace jen dalších 15 minut. Zákazníci mají vše zprovozněno během méně než 30 minut. Díky těmto pokročilým funkcím jsou správci mnohem efektivnější a pro firmu užitečnější, protože stráví méně času správou úložiště a mohou se soustředit na strategické iniciativy. I nadále poskytujeme datově nejúspornější platformu a podnikáme další kroky ve vývoji úspornosti.

S našimi zákazníky, kteří se rozhodnou zakoupit produkt Dell EMC, zahajujeme dlouhodobý vztah. V takovém vztahu je nejdůležitější dobrá komunikace. Společnost Dell EMC poskytuje skvělé nové technologie a zároveň svým zákazníkům poskytuje více informací. Dosahujeme tak dalšího milníku na cestě k transformaci IT. Buďte stále informováni.

____________________________________________________________

[i] Interní analýza společnosti Dell, duben 2017. Odhadovaná prodejní cena, čistá efektivní kapacita po redukci dat 5 : 1; zahrnuta je pětiletá nepřetržitá podpora na pracovišti s dobou odezvy 4 hodiny.

[ii] „Vyšší výkon transakčních úloh a datových skladů“, zpráva společnosti Principled Technologies, červen 2017, strana 2:

https://www.dellemc.com/cs-cz/campaigns/dell-emc/unity-all-flash-storage-vs-hpe-3par.htm

Related:

  • No Related Posts

Leave a Reply