Nový leasing 006 společnosti Dell Financial Services – bez plateb po dobu šesti měsíců, šest měsíců údržba zdarma

Pokud vaši zákazníci již loni vyčerpali svůj rozpočet na informační technologie nebo jejich nejnovější vybavení dosud plně neztratilo hodnotu nebo si prostě nemohou dovolit další investiční výdaje – nebo by jednoduše rádi modernizovali své informační technologie a zaplatili později – služby Dell Financial Services mohou pomoci.

Služba Dell Financial Services 006 Lease je jedinečným řešením, které umožňuje zákazníkům získat technologie, které potřebují již dnes, a odložit platby o šest měsíců, do následného finančního čtvrtletí, nebo dokonce do následujícího finančního roku. Toto řešení lze využít i k uvolnění rozpočtu na jiné investice, případně „utratit předem“ prostředky z následujícího období a již dnes tak získat systémy, které budete potřebovat do budoucna.

Leasing Dell Financial Services 006 umožní vašim zákazníkům z rozpočtu IT pokrýt pouze technologie, které potřebují nyní – žádné mimořádné náklady.

Služba Dell Financial Services 006 Lease poskytuje kromě odložení plateb také šest měsíců bezplatné údržby. To znamená, že vaši zákazníci mohou využít výhod technologií, které potřebují, včetně kompletně zajištěné údržby, prvních šest měsíců zcela zdarma.

Měsíční nebo čtvrtletní platby začínají až po prvním šestiměsíčním období, což znamená, že v případě standardní tříleté leasingové smlouvy je celková investice rozložena do 42 měsíců, včetně 42 měsíců údržby za cenu 36. Služba Dell Financial Services 006 Lease je k dispozici také pro čtyř- a pětiletá období a zahrnuje flexibilitu kdykoli přidat upgrade.

1.jpgŘešení je jednoduché, flexibilní a efektivní, umožňuje zákazníkům nejlépe využít jejich rozpočet, udržet infrastrukturu IT aktualizovanou a využít výhody šestiměsíčního používání s bezplatnou údržbou. To vše při nulových nákladech.

Leasing Dell Financial Services 006 se vztahuje na širokou škálu produktů a řešení Dell EMC, včetně VxRack a VxRail, VMax, Unity, XtremIO, Data Domain, Avamar, Isilon, Atmos, Centera, Powermax a řady Compellent SC.

Vítejte v leasingu Dell Financial Services 006. Vítejte v leasingu, který maximálně rozšíří rozpočet na IT.

Více informací vám poskytne místní odborník DFS.

*Leasing a financování je k dispozici kvalifikovaným komerčním zákazníkům a poskytuje ho společnost Dell Bank International d. a. c., která obchoduje jako Dell Financial Services (DFS) se sídlem Innovation House, Cherrywood Science & Technology Park, Cherrywood, Dublin 18, Irsko a podléhá irské centrální bance. V některých zemích nemusí být nabídky k dispozici nebo se mohou lišit. Pro některé zákazníky nemusí být tyto sazby k dispozici. Nabídky se mohou změnit bez předchozího upozornění a závisí na dostupnosti produktů, způsobilosti, schválení úvěru a zpracování dokumentace poskytnuté společností DFS a přijatelné pro společnost DFS.

Dell EMC a logo DELL EMC jsou ochranné známky společnosti Dell Inc.

Uvedené ceny jsou v eurech a nezahrnují případné poplatky za přepravu a manipulaci ani prodejní daň.

Related:

  • No Related Posts

Leave a Reply