Zaměřte se na transformaci pracovní síly svých zákazníků a podpořte tak růst své firmy.

Portfolio klientských zařízení společnosti Dell podporuje zákazníky, poskytuje jim nejlepší řešení pro transformující se pracovní sílu. Chápeme, že v dnešních měnících se prostředích firem a informačních technologií již není vhodný přístup, kde je jedna velikost určena všem. Proto vás společnost Dell hodlá vybavit produkty a řešeními, které odpovídají jedinečným potřebám jednotlivých zákazníků a která pomáhají udržet jejich pracovníky – a týmy IT – šťastné a produktivní.

Draper: Rychle dodávejte nejlepší dostupné nástroje, které umožní přitáhnout a udržet talentované pracovníky.

Draper je nezisková společnost zabývající se výzkumem a vývojem, která se zaměřuje na design, vývoj a nasazení pokročilých technologických řešení pro nejožehavější světové problémy, vyvíjí například převratný systém zjišťování mikroplastů, které pravděpodobně vstupují nebezpečnou rychlostí do mořského potravního řetězce.

Pro poskytovatele inženýrských služeb je důležité, aby zaujal talentované pracovníky a zákazníkům pak poskytl vysokou hodnotu. 82 % dnešních pracovníků generace Y se vyjádřilo, že technologie zaměstnavatele mají vliv na to, zda udrží, přijmou nebo odmítnou pracovní místo.* Umožníte-li pracovníkům vyšší úroveň provozu a výpočetního prostředí díky spolupráci se společností Dell, získáte odlišující prvek, který vám zajistí náskok před konkurencí. Společnost Draper díky společnosti Dell dodává zařízení svým novým zaměstnancům během dvou hodin a poskytuje zaměstnancům správné nástroje pro jejich práci. Jejich specializovaná pracovní síla je vybavena stolními počítači OptiPlex, zařízeními 2 v 1 Latitude a monitory Ultrasharp a zároveň je zajištěna ochrana duševního vlastnictví společnosti Draper, na kterém závisí kontinuita firmy.

Skupina McLaren Technology Group: Dodáváním nástrojů udržujeme zaměstnance produktivní a aktivní a zároveň šetříme čas i náklady.

Skupinu McLaren Technology Group tvoří tři společnosti – McLaren Racing, McLaren Automotive a McLaren Applied Technologies. Tyto společnosti navrhují a sestavují špičkové technologie pro závody Formule 1 a luxusní a vysoce výkonná sportovní auta a inovativní řešení v rámci široké škály odvětví.

Společnost McLaren vznikla díky závodu 1968 Belgian Grand Prix a existuje proto, aby vyhrávala. Dovednosti, zkušenosti a nadšení zaměstnanců společnosti McLaren jsou motorem, který žene kupředu vývoj. Díky společnosti Dell Technologies může společnost McLaren poskytnout členům svého týmu ty správné nástroje. Společnost Dell dodává oddělení IT společnosti McLaren malé a lehké notebooky Latitude pro zaměstnance na cestách i v kanceláři a počítače řady Rugged pro závodní dráhu. Poskytuje jim tak správné nástroje, které udržují produktivitu a zájem zaměstnanců. Na počítačích je spuštěn běžný operační systém, který umožňuje udržovat relativně nízké náklady na správu.

Sdělte svým zákazníkům informace o transformaci pracovní síly a rozšiřujte svou firmu díky podobným zákazníkům

Překročte rámec konverzace o produktech a sdělte svým zákazníkům, jak špičkové společnosti jako Draper a McLaren vybavují své pracovníky a dosahují špičkových výsledků díky podpoře klientských řešení Dell.

Využijte celou sadu marketingových materiálů v kampani vybavení pracovní síly a v kampani produktových typů, které jsou k dispozici na digitální marketingové platformě. Materiály vám pomohou rozvinout konverzaci a zvýšit ziskovost.

  • Klikněte na nabídku Kampaně > Procházet kampaně > vyhledejte výraz „vybavení pracovní síly“.
  • Klikněte na nabídku Kampaně > Procházet kampaně > vyhledejte výraz „produktové typy“.

*Zdroj: Ze studie pracovní síly budoucnosti společností Dell/Intel http://www.dellworkforcestudy.com/us/

Related:

  • No Related Posts

Leave a Reply